Naše služby

Degustační vinné menu

Na přání vybereme vhodná vína s podobnými charakteristikami všech jednotlivých vín a sestavíme podle Vašeho zadání degustační menu. Vína jsou nabízena formou degustačních vinných menu, sami si můžete zvolit rozsah 3, 6, či 12 vín. Připravujeme teké degustační menu kombinující jídlo s vínem. Výchozí jsou jídla navržená a připravená Vaším kuchařem, k nim doporučímeněkolik vhodných druhů vín. Degustační menu tvoří malá porce jídla a sklenice jednoho či několika vín. Hosté mají možnost posouditsouznění pokrmu a vína.

Tvorba vinných lístků

Nabízíme vytvoření vinných lístků pro restaurace, hotely a další subjekty podnikající v gastronomii. Na základě zkušeností a znalostí vybereme vhodné víno a skladbu nápojového lístku. Zajistíme i zpracování grafického návrhu a tisku vinných lístků dle Vašich potřeb. Tuto službu nabízíme pouze k prodeji vína, v případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte e-milem nebo telefonicky, osobně se Vám budeme věnovat a vysvětlíme Vám všechny možnosti této spolupráce.

Dárkové balení

Pro Vás, Vaše partnery či přátele připravíme dárková balení vína. Dodáte-li nám logo Vaší firmy v elektronické podobě, zajistíme jeho vhodné zpracování a umístění na každé lahvi. S dodávkou takto připravených vín Vám pro potřebu Vašeho auditora zašleme i podrobné znění příslušných paragrafů zákona umožňující odpočet DPH a uplatnění vína do nákladů Jako dárkového předmětu. Můžete tak ušetřit až 40% z ceny každé lahve.